• #
  • #
  • #
  • #
  • #
# # # # #

Halı Döşemesi

Bir binanın dış mimarisi önemli olduğu kadar, iç mimarisi de önemlidir. İç mimari denildiğinde bu konu aynı zamanda “dekorasyon” ile de bağdaştırılır ki; söz konusu ortamın zeminin genel dekorasyonu etkilediği gerçeğini göz önünde bulundurduğumuzda halı döşemesi ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Aynı zamanda duvardan duvara halı olarak da bilinen bu döşeme sayesinde söz konusu alanında zemininde hiç açıklık kalmayacak bir şekilde halı kaplama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Halı yer döşemesi binanın iç alanının her bir kısmına uygulanabilmektedir. Bu zemin merdiven olabileceği gibi, salon ya da oturma odası gibi herhangi bir odanın zemini de olabilir. Modelin nasıl olacağı gibi diğer tüm detaylar ise müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Nitekim oldukça fazla halı döşeme modelleri olduğunu da belirtmek istiyoruz. Bu aşamada müşterilerimizin özel istekleri ve söz konusu mekanın genel dekorasyonu doğrultusunda en ideal, eşsiz tasarımları sunmaktayız.

Halı Döşeme Çeşitleri ve Modelleri

Halı döşeme modelleri uygulanacak olan alana, bu doğrultuda kullanılan malzemesine ve hatta kimi zaman desenine göre sınıflandırılmaktadır. Genel olarak bir binanın herhangi bir odasının zemin kısmı için döşeme yapılabileceği dikkate alınmalıdır ki buna söz konusu binanın balkonu da dahildir. Bu nedenle balkona halı döşeme olur mu sorusu da sıkça aratıldığını görmekteyiz.

Öte yandan sadece ev gibi yaşam alanlarında değil; ticari ve diğer sosyal faaliyetlerin gerçekleştirildiği sosyal alanlarda da tercih edilebilmektedir. Bu bağlamda cami halı döşeme işlemi bir örnek olarak ifade edilebilir nitekim uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olan İsmail Özkul Halıcılık pek çok farklı alandaki döşeme halı ihtiyacını olabilecek en uygun halı döşeme fiyatları ile yerine getirmiştir.

Çeşitler, uygulama alanına göre; merdiven halı döşeme ve basamak halı döşeme gibi ifade edilebilir olduğu gibi, malzeme yapısı ve desenlerine göre de; karo halı döşeme ve kare halı döşeme gibi de sınıflandırılabilmektedir.

İsmail Özkul Halıcılık ile iletişime geçtiğiniz zaman, hangi tür zemin için bir halı döşeme ihtiyacı olduğunuzu bizlere belirttiğinizde, sizin için en uygun çeşitleri ve modelleri sunmaktayız. Bu süreçte aynı zamanda sizlerin talep ve beklentilerini dikkate alıyoruz. Bu sayede tam istediğiniz malzeme kalitesinde ve sevdiğiniz bir tasarımda halı modelini sizlere sunuyoruz.

Halı Döşemesi Neden Tercih Edilir?

Bu tür halıların tercih edilmesindeki temel sebebin esasında kullanım kolaylığı ve de modern tasarım seçeneklerinin oldukça fazla olması olarak ifade edebiliriz. Bu hem kişisel hem de kurumsal müşterilerimizin, bir halı seçiminde en çok dikkate aldığı bir konudur. Bu bağlamda aynı zamanda kolay uygulanabilir bir halı çeşidi olması, temizliğinin de rahatlıkla yapılabilir olması gibi diğer etkenler müşterilerimizin tercihini bu halılar yönünde yapmasını sağlamaktadır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz özel halı döşeme modeli için bizlerle irtibata geçebilir ve en eşsiz tasarıma sahip, kaliteli malzeme halı talebinde bulunabilirsiniz.

Halı Döşeme Fiyatları Ne Kadar?

Halı döşeme fiyatları pek çok etkene göre değişkenlik gösteren fiyatlardır. Kısa bir piyasa araştırması yaptığınızda da net bir fiyat bulamazsınız çünkü halı yer döşemeleri fiyatları esasında döşeme yapılacak olan alanın büyüklüğü, döşenecek olan halının türü ve diğer etkenlerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak İsmail Özkul Halıcılık olarak piyasa geneline kıyasla sizlere en uygun fiyat teklifini sunduğundan emin olabilirsiniz. Bu doğrultuda bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçerek, net bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen Şimdi Arayın45 Yıllık Halı Deneyimimizi Ayaklarınızın Altına Serelim

Hemen Şimdi Arayın