• #
  • #
  • #
# # #

Halı Temizliği

Halıların yapısal özelliklerine göre ideal temizlik zamanı belirlenmektedir. “Hassas” olarak sınıflandırabileceğimiz bazı halılar, yapıları itibariyle neredeyse her gün temizlik gerektirirken, bazı halı modelleri için ise bu süre haftalık olarak ifade edilebilir. Bu temizlik zamanı periyodunun belirlenmesinde en önemli etken ise kullanım sıklığıdır.

Örneğin; pek de sık kullanılmayan bir halı, hassas bir yüzeye sahip olsa bile günlük değil, haftalık olarak temizlenebilir. Öte yandan kolay kolay kirlenmeyen bir yapıya sahip olan bir halı, normal koşullarda haftada bir temizlenmesi gerekirken sıkça kullanımı neticesinde günlük olarak da temizlenmesi gerekebilmektedir.

Halı temizliği işleminin nasıl yapıldığı da bir diğer önemli husustur. Günümüzde bu konuda oldukça başarılı ve ev ortamında kullanılabilir halı süpürge makineleri geliştirilmiştir. Ancak  bu ev makineleri halınızı derinlemesine temizleyebilme özelliğine sahip değildirler. Profesyonel halı temizleme şirketleri arasında firmamız, sahip olduğu gelişmiş sanayi tipi halı temizleme makinaları sayesinde halınızın yapısına uygun ve en ufak hasar gelmeyecek bir şekilde halılarınızın derinlemesine temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Halı temizleme Hizmeti

Sahip olduğumuz ekipmanlar, her türlü halı modelini en iyi bir şekilde yerinde temizlememize imkan sağlamaktadır. Profesyonel halı temizleme hizmeti süreci firmadan firmaya göre değişen bir süreç olsa da, genel olarak halıların temizlenme metodu aynı mantık üzerinde ilerlemektedir. Bu aşamada şirketimizin farkı ise bu süreci en doğru ve en titiz bir şekilde ilerletiyor olmasıdır. Bu sayede temizleme işlemi sonucunda sizlere en ufak bir şekilde toz bulamayacağınız, tertemiz, ilk gün gibi parlak desenlere sahip bir şekilde halılarınızı teslim etmekteyiz.

Halılarınızın en iyi bir şekilde temizlenebilmesinde dikkat ettiğimiz pek çok husus söz konusudur. En başta, halının yerinde temizliğini en muazzam bir şekilde gerçekleştirebileceğimiz ekipmanlara sahibiz. Hem ekipmanlarımız hem de kullanmakta olduğumuz kimyasallarımız, tam olarak halınızın yapısal özelliklerine uygun niteliktedir. Bu sayede halınız en ufak bir şekilde hasar görmez ve halılarınızın tertemiz bir şekilde yerinde temizlenmesini gerçekleştiririz.

Halı Temizleme Fiyatları Ne Kadar?

Bu sektörde rekabet var ancak vatandaşların bilinçli bir tüketici olarak doğru bir seçim yapmasından yanayız. Bu bağlamda firmamız sahip olduğu tam yıldızlı tesislerinde gerçekleştirmiş olduğu profesyonel halı temizleme hizmeti için piyasa genelindeki pek çok halı temizleme şirketleri ile kıyaslandığında oldukça uygun halı temizleme fiyatları sunmaktadır.

Yıkanması gereken halılarınız için kesin bir fiyat alabilmeniz için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü fiyatları belirleyen pek çok etken var. Özellikle de halı sayınızın fazla olması gibi durumlarda, size özel bir indirim yapabilmekteyiz. Gün içerisinde dilediğiniz bir zaman bizlerle iletişime geçerek fiyat konusunda net bir teklif alabilir ve hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Cami halısı temizliği ve otel halıları için güvenebileceğiniz bir firma olarak yıllardır sektörde memnuniyet kazanmaktayız. Kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini kazanma aşamasında olabilecek en uygun fiyat teklifini de sunuyoruz. Çok daha fazla bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için gün içerisinde herhangi bir saatte bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Şimdi Arayın45 Yıllık Halı Deneyimimizi Ayaklarınızın Altına Serelim

Hemen Şimdi Arayın