• #
  • #
  • #
  • #
  • #
# # # # #

Mardan Palace Hotel Halıları

Sizlere yıllardır kaliteyi sunuyor olduğumuzu kanıtlayabileceğimiz pek çok başarılı projeyi örnek gösterebiliriz ki; Mardan Palace Hotel Halıları da bu örnek niteliğinde sunabileceğimiz başarılı projelerimizden birisidir.

“Duvardan duvara” olarak gerçekleştirilen bu halı modelinin imalat ve döşemesi tarafımızdan yapılmıştır. Mekanın genel dekorasyonu ile tam uyumlu dokuya sahip olan bu halı modellerimizin aynı zamanda ne kadar kaliteli olduğunu da ilk bakışta anlayabilirsiniz. Yoğun kullanım alanları için özel imalat olan bu halı modellerimiz arasında 11000m²'lik alan için özel tasarlanmış modeli de görebilirsiniz.

 

Otel için özel siparişleri sağlarken, pek çok kriteri yerine getirmekteyiz. Nitekim otel gibi ortamlarda “ilk intiba” son derece önemli olduğunu ve de halının söz konusu ortamın ne kadar iyi bir atmosfere sahip olduğunu yansıttığını göz önünde bulundurduğumuz zaman, uygun ve kaliteli bir seçimin ne kadar önemli olduğunu da daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Buna göre 5 yıldızlı oteller ve benzer türden alanlar için zemin halılarının;

 

●     “Alev almaz” özellikte olması gerekmektedir.

●     Hem tasarım, hem de renk olarak ortamın dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır.

●     Nem tutmamalıdır ki bu aynı zamanda rutubetin oluşmasına asla izin verilmemesi anlamına da gelir.

●     Yoğun bir şekilde kullanılacağını göz önünde bulundurduğumuz zaman hem çeşitli darbelere karşı hem de kirlere karşı dayanıklı olması önemli özelliklerden birisidir.

●     Kolay temizlenebilir bir yapıda olması.

●     Kullanıldıkça desenleri eskiyen ya da solan değil, tam tersi parlayan bir yapıda olmalıdır.

 

Bu kriterler, otel gibi bir işletmenin zeminde tercih edilecek bir halı modelinde sağlanması gereken başlıca özelliklerden sadece bir kaç tanesidir.

İsmail Özkul Halıcılık olarak, onca yılın deneyimi ile Mardan Palace Hotel için özel sipariş halıları yukarıda sıralandırdığımız kriterleri sağlayarak, başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz. Bu tamamladığımız proje, sizlere örnek niteliğinde sunabileceğimiz projelerimizden sadece bir tanesidir. Yılların deneyimi ile siz değerli yeni kurumsal müşterilerimizin özel sipariş halılarını da imal etmeye ve montajlamaya hazırız. Tıpkı Türkiye’nin ve Dünya’nın pek çok noktasında başardığımız projelerimiz gibi! Markanızı yansıtan ve kalitenizi gösteren, en şık görsellere sahip halı modelleri ile sektörde bir adım daha öne çıkacaksınız.

Hemen Şimdi Arayın45 Yıllık Halı Deneyimimizi Ayaklarınızın Altına Serelim

Hemen Şimdi Arayın